Genel Tesis Özellikleri
Otelimiz 1.sınıf tatil köyü hizmeti vermeyi amaçlamaktadır Siz değerli misafirlerimize ayrıcalıklı hizmet sunabilmek amacıyla, 2015 Haziran ayında Barika Park Termal Otel olarak değişen adımız ve konseptimizle beraber yenilenmenin gururuyla, sizlere hizmet için buradayız.

Konsept
Otelimiz Yarım Pansiyon olarak hizmet vermektedir.

Yarım Pansiyon
Açık Büfe Kahvaltı (07:00-10:00)
Açık Büfe Akşam Yemeği (18:30-21:00)

Konseptimizde de kahvaltıyla beraber alacağınız çay ve kahve ücretsiz, diğer öğünlerde içeceğiniz tüm içecekler ücretlidir.

Konum
Denizli Çardak Havalimanı’na : 45 km,
Denizli Şehir merkezine : 22 km,
Hierapolis antik kentine : 1 km
Pamukkale Travertenlerine : 5 km uzaklıktadır.

Tesis Olanakları
Otelimiz kırmızı termal su imkanıyla ve bir çok başka olanağıyla siz değerli misafirlerimize kapılarını açtı.

Açık Restoran
Açık Yüzme Havuzu
Bar
Doktor
Restoran
Fitness Center
Türk Hamamı
Masaj
Oyun Salonu
Internet

Oda Özellikleri 1
Toplamda 272 standart oda mevcuttur. Otelimizin standart odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır.Odalar otelin ön ve arka tarafına cephe olup yaklaşık 16-25 metrekareden oluşmaktadır.
Klima
Tv
Minibar
Duş
Saç Kurutma
Oda Servisi(Ücretli)
Telefon
Balkon
Laminant Zemin
Seramik Zemin
Kablosuz İnternet

Oda Özellikleri 2
Otelimizin suit odaları 2 oda ve 1 banyodan oluşmaktadır.
Klima
Minibar
Duş
Saç Kurutma
Oda Servisi(Ücretli)
Telefon
Balkon
Laminant Zemin
Seramik Zemin

Çocuk ve Aile

Oyun Alanı / Parkı
Jetonlu Oyunlar

Restoran / Yiyecek Konsepti
Açık büfe restoranlar, A'la Carte Restaurant, Havuz Cafe ve Vitamin Bar mevcuttur.
Tam Pansiyon Plus
A la Carte Restoran

Ücretli Hizmetler

Doktor ve Sağlık Hizmetleri

Ücretsiz Hizmetler

Wireless
Havlu
Minder
Şezlong
Otopark
Sauna
Türk Hamamı
Minibar

Google Koordinatları
37.958821, 29.107119

Öne Çıkan Özellikler
● Kırmızı Su ● Termal Havuz

Plaj - Havuz Özellikleri

Kapalı Havuz

Notlar
Kırmızı Su;
Barika Park Otel'in, 58 santigrat derece sıcaklıktaki termal sularından bütün yıl boyunca yararlanabilirsiniz. Doğal olarak oluşan termal çamurlar, tedavi ve güzellik amacıyla yüzyıllardan beri kullanılmaktadır. Termo mineral özellikli bu şifalı sular magnezyum, kalsiyum, karbondioksit, sülfat ve bikarbonat karışımlarıyla birçok alanda tedavi için elverişlidir. Avrupa Kaplıcalar birliğine bağlı ve Sağlık Bakanlığı'ndan ruhsatlı olan tesisimizdeki termal suyumuz, hem banyo hem de içmece olarak kullanılır.

Termal banyolarımız ortopedik ve nörolojik rahatsızlıkların giderilmesinde, romatizmal hastalıklarda, çeşitli cilt hastalıklarıyla, hipertansiyon, varis ve hemoroid tedavisinde önemli yararlar sağlar. İçildiğinde ise, gastrit ve mide ülserinde, müzmin kabızlık ve safra kesesi yetersizliğinde, kas yorgunlukları ve kemik erimesinde başarılı sonuçlar verir.

Barika Park Termal Otelimizin suyu şu hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır:
Romatizmal hastalıkların kronik dönemleri
Osteoartrit gibi eklem hastalıkları
Kireçlenmeler
Osteoporoz
Fibromiyalji (Kulunç), miyosit, tendinit gibi yumuşak doku hastalıkları
Bel, boyun fıtığı ve diğer eklem ağrıları
Spor yaralanmaları
Ruhsal gerginlik ve genel stres bozuklukları
Nörolojik rahatsızlıklar
Beyin, sinir, ortopedik operasyonlar sonrası rehabilitasyon tedavisi
Cerebral Palsy tedavisi (Spastik özürlülerde destekleyici olarak)
Kaşıntılı ve döküntülü cilt rahatsızlıkları

SPA;
Kapalı termal havuzumuzdan, gece veya gündüz, her mevsimde ‘’özellikle kış günlerinde’’ büyük keyif alacağınız inancındayız

Kür merkezimiz her türlü sağlık ve güzellik ünitesinde Uzman kadromuz tarafından uygulanan çamur banyosu, cilt, kemik ve sinir hastalıkları yanında sağlık ve güzellik amacıyla da kullanılmaktadır. Adale ve eklem ağrılarının yanı sıra yılın yorgunluğunu atabilmek için özel masaj odalarımız siz değerli misafirlerini bekliyor.

DÜĞÜN/NİŞAN;
Özel davet ve düğünlerinizde de fark yaratmanız için size mükemmel planlamayı bir arada sunar.
Uzman ekibimiz, her aşamada sizinle işbirliği içerisinde olarak mekân süslemesinden, menü seçimine kadar her ayrıntıda size yol gösterir. Yemyeşil bahçesindeki havuz başı, Kapalı Salon ve yemyeşil bahçe alternatifi ile de konuklarına beklentilerinin üstünde özel bir deneyim yaşatır.

TOPLANTI;
Gerçekleştireceğiniz seminerler, toplantılar ya da konferanslarınızın ortamı sizin başarınızda büyük rol oynar. Ancak başarının altında yatan gizli kahramanlardan biri de bilginin sunulma şekli ile sunulduğu ortamın kalitesidir. Yerinde, zamanında ve kurallarına uyularak yapılan toplantılar iş hayatımızın vazgeçilmez birer parçasıdır. Toplantılar, katılımcılara, birbirilerini daha iyi tanıma fırsatını sunar. Ayrıca firmada birliktelik duygusunu güçlendirirken, şirket kültürünün yeniden ortaya çıkmasını sağlar.
Kurumsal Organizasyon / Seminer / Konferanslar da Ulusal / Uluslararası kongrelerde, yurt içi toplantılarında, bölge toplantılarında, kış okulu toplantılarında, kurultay çalışmalarında ve organizasyonlarda önceliğinizi otelimizden yana kullandığınızda, bizler otel olarak toplantının kapasitesine göre indirim ve alternatif çözümler sunacağız.
Bu vesile ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten ve Otelimiz Barika Park Termal’in ayrıcalıklarını yaşatmaktan mutluluk duyacağız.